To propozycja dla firm, które organizując spotkania ze swoimi partnerami lub pracownikami pragną zakończyć dzień pracy niezwykłą rozrywką. Do realizacji programu potrzebny jest jeden wolny wieczór w godzinach 18.00 - 22.00. Zajęcia rozpoczynają się od krótkiego wykładu prowadzonego przez instruktora X-Dive. W czasie spotkania przedstawiane są w przystępny sposób najważniejsze i najciekawsze elementy teorii nurkowania. Omawiana jest technika nurkowania oraz sposoby komunikacji pod wodą w zakresie umożliwiającym przeprowadzenie zajęć basenowych. Po wykładzie uczestnicy spotykają się na basenie by dobrać sprzęt oraz przygotować się do wejścia do wody. W małych grupach prowadzonych przez instruktorów nurkowie spędzają pod wodą blisko 40 minut.

Uczestnicy programu otrzymują pamiątkowe imienne certyfikaty pierwszego nurkowania, materiały szkoleniowe oraz podwodne zdjęcia wykonane w czasie zajęć basenowych. Istnieje również możliwość realizacji podwodnego filmu.

Program może być realizowany zarówno we Wrocławiu jak i w innych rejonach Polski z wykorzystaniem dogodnej pływalni publicznej, sportowej lub hotelowej.