Oferta skierowana do firm, które planują integracyjny wyjazd za granicę wspólnie ze swoimi partnerami handlowymi lub pracownikami. Tygodniowy pobyt połączony jest z realizacją pełnego kursu nurkowego prowadzącego do uzyskania międzynarodowych uprawnień płetwonurka. Każdego dnia uczestnicy pogłębiają swoją wiedzę z teorii nurkowania oraz wykonują coraz bardziej złożone, ciekawsze zanurzenia. Nurkowania prowadzone są w najatrakcyjniejszych miejscach wybranego rejonu. Połączenie programu nurkowego z programem fakultatywnym i rekreacyjnym zamieniają ten niezwykły wyjazd turystyczny we wspaniałą i niezwykłą przygodę.

imprezy swiatUczestnicy programu otrzymują międzynarodowe certyfikaty płetwonurka, materiały szkoleniowe oraz podwodne zdjęcia wykonane w czasie nurkowań. Istnieje również możliwość realizacji podwodnego filmu.

Program może być realizowany w każdym rejonie świata, w którym istnieją warunki dogodne do nurkowania. Jako partner wiodących biur podróży w Polsce i na świecie zapewniamy najwyższą jakość kompleksowych usług turystycznych.

Każdy z programów jest projektowany i kalkulowany na podstawie indywidualnych wymagań i życzeń klienta. Zespół X-Dive służy profesjonalnym doradztwem opartym o wieloletnie doświadczenia w zakresie organizacji firmowych imprez integracyjnych. Zapewniamy korzystne formy rozliczenia zgodne z oczekiwaniami klienta.